Миколаївський ліцей Софіївської селищної ради Дніпропетровської області

Органи самоврядування

Форма самоврядування в школі – президентсько - парламентська.

Президент школи

Прем’єр – міністр

Управління очолює шкільний парламент, що складається з центрів:

- центр дисципліни й порядку;

- центр знання;

- прес-центр;

- центр культури та відпочинку;

- центр туризму та спорту;

- господарський центр;

- центр здоров'я.

До центрів входять по одному учню з кожного класу. Це ті діти, які безпосередньо виконують обов’язки саме за цими напрямками. Центри планують та організовують заходи, направлені на виконання певних ділянок роботи. Центр «Знання» відповідає за організацію предметних тижнів, олімпіад; центр дисципліни й порядку веде контроль за відвідуванням учнів, проводить заходи, направлені на виховання в учнів культури спілкування, проводить загальношкільні лінійки, проводить рейди по перевірці зовнішнього вигляду учнів; центр роботи «ДОД Сокол» скеровує роботу дитячих організацій, піклується про молодших школярів, допомагає в організації свят; прес-центр постійно висвітлює життя школярів в шкільній газеті «Джерело», займається питаннями шкільного самоврядування; центр культури та відпочинку займається організацією вечорів відпочинку, свят, концертів, конкурсів, вікторин; центр туризму та спорту організовує змагання, екскурсії, походи, дні та тижні здоров'я; господарський центр доглядає за справністю шкільного майна, контролює збереження підручників, ремонтує їх; центр «Здоров'я» веде пропаганду здорового способу життя, проводить заходи по профілактиці захворювань та збереженню і зміцненню здоров'я школярів.